Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, fot. policja.pl

Policjanci kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową na jednej z posesji w Wołominie zatrzymali 48-latkę, która w kotłowni przechowywała amfetaminę, marihuanę, haszysz i 2C-B. Kobieta odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co może jej grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej złożyli służbową wizytę na jednej z posesji w Wołominie. Funkcjonariusze podejrzewali, że na jej terenie mogą znajdować się zakazane prawem substancje. Przewidywania mundurowych okazały się niezwykle trafne, bowiem w kotłowni znaleźli schowane w różnych miejscach środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci amfetaminy, marihuany, hasyszu i 2C-B oraz wagi elektroniczne i woreczki strunowe.

Ujawnione substancje i przedmioty zostały zabezpieczone przez policjantów. Do sprawy kryminalni zatrzymali 48-latkę. Kobieta odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co może jej grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie.

oprac.mk