Warsztaty rodzinne w CAF3

Warsztaty rodzinne w CAF3

Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach zaprasza rodziny z dziećmi do udziału w warsztatach w których łączymy przyjemne z pożytecznym.

Zajęcia w maju:
Warsztaty ruchu i tańca – 10.05. (piątek), godz. 17:30
Poprzez ruch i pozytywne doznania muzyczne poznajemy się z zupełnie innej perspektywy. Taniec ponadto pozwala na odreagowanie napięć w ciele, pozwala na długo zachować młodość, sprawność nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim umysłową, a co za tym idzie opóźnić procesy starzenia. Regularne ćwiczenia usprawniają pracę wszystkich układów i narządów. Zwiększają również zakres ruchomości stawów, co pomaga łatwiej i poprawniej wykonywać codzienne czynności. Zajęcia nastawione są na umiarkowany wysiłek przy przyjemnej muzyce i super atmosferze!

Manufaktura czekolady – 24.05. (piątek), godz. 17:30
Warsztaty czekoladowe to bardzo przyjemne warsztaty, pobudzające zmysł smaku i zapachu. Ponadto wykorzystujące zdolności manualne, pobudzające kreatywne myślenie uczestników. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak powstaje czekolada, jakie tajemnice i właściwości skrywa. Poznamy różne gatunku czekolady, aby następnie uczestnicy mogli zmierzyć się z przyprawianiem i temperowaniem czekolady. Kolejnym etapem warsztatów jest ozdobienie czekolady jadalnymi dodatkami.

Klub Mam – 13 (poniedziałek) i 23.05. (czwartek), godz. 10:00 – 12:00 (zajęcia otwarte)
To czas dla mam z maluchami, gdzie w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o trudach wychowywania.
Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod nr 22 129 11 83 lub osobiście w CAF3, ul. Fabryczna 3.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Warsztaty finansowane są z budżetu Miasta Marki.

Warsztaty rodzinne w CAF3