Poszukiwany listem gończym Piotr Ignaczak

Poszukiwany listem gończym Piotr Ignaczak, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach poszukują Piotra Ignaczak. Mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu celem zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 14 dni jako podejrzanego o czyn z art. 55 ust.3 UoPN.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z KP Ząbki w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30 lub pod numerem tel. 47 72 47 821.

Piotr Ignaczak s. Jerzego i Agnieszki lat 34
ostatnio zamieszkały Ząbki ul. Piłsudskiego

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu celem zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 14 dni jako podejrzanego o czyn z art. 55 ust.3 UoPN.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt pod numerem telefonu 47 72 47 821, 47 72 47 822, telefonem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).