Relacja z 14 kolejki Futboligi

1602
14 kolejka Futboligi Auto-Rak vs. Dar-Mar Kobyłka, fot: Linda Gajewska

Można powiedzieć, że zespoły Futboligi właśnie weszły w ostatni zakręt. Przed nimi dość krótka prosta, bo do końca sezonu zostały już tylko trzy kolejki. A kto w niedzielę wyrobił sobie przed finałem najlepszą pozycję?

Liderem zmagań nieustannie pozostaje Al-Mar, natomiast za jego plecami czai się Andromeda. O ile jednak ci drudzy w weekend swój mecz wygrali praktycznie na stojąco (12:1), to Al-Mar decydującego o zwycięstwie gola zdobył dopiero w przedostatniej minucie. Radość podopiecznych Marcina Rychty była duża, ale takie spotkania powinny być dla liderów przestrogą, że na mecze z nimi wszyscy dodatkowo się mobilizują.

Natomiast zdecydowanie największą sensacją 14 serii była porażka Tigerów ze Spartą. Mecz życia w obozie triumfatorów rozegrał Adrian Chlebowski, który zdobył wszystkie trzy gole dla zespołu Jacka Słońskiego. Tygrysy próbowały, walczyły do samego końca, lecz ostatecznie przegrały 2:3.

Warto też odnotować sukces 8:4 Sokołów z Promilem. Tym samym Promil nadal musi szukać pierwszego zwycięstwa w drugiej części sezonu.

Następna kolejka zielonkowskich zmagań w niedzielę. A gdyby ktoś chciał zobaczyć skrót oraz wywiady z bardzo ciekawego meczu 12 kolejki między Kati-Kominkami a FC United, to może to zrobić poniżej.

Komentarze