Relacja z 7 kolejki Futboligi

Dar-Mar vs. Offside, fot: Linda Gajewska

Dar-Mar Kobyłka 3 : Offside 1 – takim wynikiem zakończył się być może najważniejszy mecz rundy jesiennej Futboligi.

W starciu gigantów zmierzyły się dwie niepokonane jak dotąd ekipy, ale po niedzieli już tylko Dar-Mar może się pochwalić swoją nieskazitelnością. To spotkanie obfitowało w wiele emocji – nie brakowało kartek, kontrowersji, rzutów karnych i oczywiście bramek. Bohaterem okazał się Dominik Ołdak, który zainkasował wszystkie trzy bramki dla triumfatorów i udowodnił, jak wiele może zmienić jeden zawodnik. Bez niego wszystkie sukcesy ekipy z Kobyłki aż trudno sobie wyobrazić.

A jakie inne ciekawe wyniki padły na boisku przy Dziennikarskiej? Na pewno warto odnotować zwycięstwo In-Plusu nad Fil-Polem czy też triumf KroosDe Team nad Hashem (4:2), który pozwolił tej drużynie awansować na czwarte miejsce w tabeli pierwszej ligi. Z kolei w drugiej lidze w czołówce niewiele się zmieniło. Siódme zwycięstwo z rzędu zanotowało Retro Squad (5:1 z AutoSzybami), trzy punkty zgarnął też wicelider czyli Amatorzy (4:2 z Al-Maj Car Marki), a dystans do czołówki utrzymują również FC Drzewce (1:0 ze Spartą) i Sokoły, które w weekend gładko uporały się z Ursynowem (3:0).

Teraz przed zielonkowskimi zmaganiami chwila oddechu. Z racji „długiego weekendu” liga 4 listopada grać nie będzie. Powrót na Dziennikarską przewidywany jest na 11 lub 12 listopada.