„Święte Wędrowanie” – konkurs fotograficzny

Kapliczka, łąka, fot: pixabay.com

Weź udział w konkursie (etno)fotograficznym z pulą nagród o wartości 4500 zł.

Każdy, kto ma aparat fotograficzny, trochę chęci i chciałby się podzielić swoją wiedzą o pobliskich krzyżach, kapliczkach, figurach świętych, pomnikach upamiętniających dawne wydarzenia, miejscach pamięci z innymi, a przy okazji wsiąść udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami już dziś powinien zarejestrować swój udział w konkursie w jednej z trzech kategorii wiekowych:
• dzieci do lat 13 (w tej kategorii jest możliwość zgłoszenia grupowego),
• młodzież do lat 18,
• osoby dorosłe.

Dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody, w każdej z trzech kategorii wiekowych:
– za zajecie I miejsca, nagroda rzeczowa o wartości 750,00 złotych
– za zajecie II miejsca, nagroda rzeczowa o wartości 500,00 złotych
– za zajecie III miejsca, nagroda rzeczowa o wartości 250,00 złotych.

Co trzeba zrobić ?
Zarejestrować swój udział w konkursie poprzez stronę: >>LINK<< , a następnie przesłać w wersji elektronicznej do 15 września pracę złożoną z:
1) maksymalnie 5 ujęć, fotografii opisywanego obiektu małej architektury ludowej,
2) informacji o współrzędnych geograficznych GPS lub link do mapy googlemaps, umożliwiający lokalizację obiektu w terenie,
3) opisu, minimum 500 znaków, takich jak na przykład: dane adresowe, jeśli są możliwe do ustalenia, opis techniczny (np. rok lub okres powstania, wymiary), historia powstania, tradycje, zwyczaje związane z obiektem i jego najbliższą okolicą.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom przewidziano na 25 lub 26 września 2021 roku. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie.

Masz pytania, uwagi, komentarze skontaktuj się z nami konkurs.kapliczki@gmail.com oraz pod numerem telefonu +48 661-281-220.