Vivaldi – 4 Pory Roku! Drugi koncert 17. Festiwalu Perła Baroku. 26.06, g.19.15, Kobyłka

Vivaldi - 4 Pory Roku! Drugi koncert 17. Festiwalu Perła Baroku w Kobyłce

4 Pory Roku  – na tym można by zakończyć zapowiedzi, gdyż sława tego arcydzieła większa jest od słów. Te wydane drukiem 300 lat temu koncerty skrzypcowe Antonia Vivaldiego uwielbiane są na całym świecie.  Zapraszamy na wieczór przepięknych sławnych melodii, przepełnionych dźwiękami przyrody i opowieściami o ludzkim życiu. Wykonawcami będą koncertmistrzowie polskich orkiestr, artyści którzy mają za sobą dziesiątki wspaniałych wykonań Pór Roku!

W programie: Wiosna, Lato, Jesień, Zima…

dowiedz się więcej o artystach i programie: https://perlabaroku.pl/festiwal-2024/cztery-pory-roku/

Misją Festiwalu jest dostępność najlepszych światowych wykonań i zapraszanie na kosztowanie muzyki i sztuki, dlatego koncert ten nie jest biletowany! Jest to możliwe dzięki Sponsorowi: Nuctech Sp z o.o., Donatorom: Miasto Kobyłka, Powiat Wołomiński, Województwo Mazowieckie i Partnerowi: YAMAHA, oraz  staraniom Fundacji Perła Baroku.

Zapraszamy do Kobyłki, do zjawiskowo pięknej barokowej bazyliki Świętej Trójcy. 16 km od Pałacu Kultury i Nauki, 2 mile od Pragi, dojeżdża tu pociąg podmiejski (15 min z dworca wileńskiego), oraz autobusy spod Domów Centrum. Na gości czeka najlepsza muzyka i niezrównana atmosfera. 

Odwiedziło Festiwal już 60 tys słuchaczy! Dołącz do nas! Zapraszamy na chwile radości i relaksu przy znakomitej muzyce.

Bazylika Świętej Trójcy ul. Kościelna 2 Kobyłka
 w s t ę p   w o l n y 

17 Festiwal Perła Baroku 2024