Wysokie zwycięstwo Ząbkovii w spotkaniu z Marcovią

479
Piłka nożna, fot. Pixabay

Bardzo wysokim zwycięstwem, aż 11:0 zakończył się mecz w którym druga w tabeli Ząbkovia podejmowała na swoim stadionie „sąsiada zza miedzy” Akademię Piłkarską Marcovia Marki, która przed tym meczem z dorobkiem jedenastu punktów zajmowała ósme miejsce w tabeli.

Trzy bramki dla Ząbkovii strzelił Tomasz Sieński, po dwie Bartosz Wiśniewski, Damian Świerblewski oraz Mateusz Kowalczyk, a po jednym trafieniu dołożyli Mikołaj Randak i Eryk Agnyziak. Nawet tak okazałe zwycięstwo nie pozwoliło jednak Ząbkovii wrócić na fotel lidera, gdyż Victoria Sulejówek, mimo iż przez blisko godzinę musiała grać w osłabieniu, po czerwonej kartce Mateusza Wysokińskiego, wygrała na swoim boisku z rezerwami Znicza Pruszków 2:1 i utrzymała przodownictwo w tabeli. Obie drużyny zgromadziły dotychczas po dwadzieścia dwa punkty, a o kolejności miejsc decyduje mecz bezpośredni.

Stratę pięciu punktów notują do wspomnianej dwójki Drukarz Warszawa, który w tej kolejce tylko zremisował 3:3 wyjazdowy mecz z KS Raszyn oraz Mazur Karczew, który pokonał na swoim obiekcie drużynę MKS- u Przasnysz 3:0. Kolejny punkt straty notują Piaseczno oraz Escola Varsovia, która dość niespodziewanie przegrała 0:2 wyjazdowe starcie ze Spartą Jazgarzew.

Szczegółowa relacja ze spotkania: LINK.

Komentarze