Za nami 2. odcinek show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

Wojtek Sobierajski fot: Polsat/Krystian Szczesny

Za nami 2. odcinek przebojowego show Polsatu „Ninja Warrior Polska”, który jak zwykle dostarczył nam niezapomnianych wrażeń!

Oprócz sportowych emocji byliśmy świadkami dość nietypowych wydarzeń… Jeden z uczestników oświadczył się swojej ukochanej, z kolei Daniel Rutkowski, mistrz MMA w polskim rankingu wagi piórkowej, rzucił wyzwanie… Jurasowi. Zamierzał dotrzeć do tzw. host tower w półtorej minuty i stanąć do walki. Niestety pokonała go 3. przeszkoda – bieg parkourowca.

Niektórym faworytom zabrakło szczęścia, inni sięgnęli po zwycięstwo w mistrzowskim stylu. Bez wątpienia 2. odcinek show zdominowali bracia Sobierajscy – aż 3 z 4 uczestniczących w programie dotarło do finału!

• 30-letni Wojciech Sobierajski z Ząbek, najstarszy z rodzeństwa, prawdziwy sportowy „freak”; 4-krotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami, wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za przepłynięcie kajakiem Wisły w ciągu 24 h;
• 19-letni Bolesław Sobierajski, brat Wojtka, uwielbiający różnego rodzaju dyscypliny sportowe;
• 29-letni Mateusz Skrodzki z Gdańska, nauczyciel wychowania fizycznego;
• kolejny z braci Sobierajskich – 23-letni Marian Sobierajski, trener akrobatyki, złoty medalista w Mistrzostwach Polski w akrobatyce sportowej.

A już 15 września o godz. 20:05 w Polsacie czeka na nas sportowa adrenalina! Zapraszamy do oglądania 2. odcinka „Ninja Warrior Polska”!