Zespół Woli Rasztowskiej coraz bliżej tytułu w 2.lidze!

Wola Rasztowska - FC Radzymin, fot: Sportowe WWL

Po niedzielnych starciach w Strefie Szóstek świetne humory ma drużyna miejscowa. Jest już bowiem o krok od złota na zapleczu elity.

Zanim jednak przejdziemy do 2.ligi, wpierw kilka słów o tym, co wydarzyło się w pierwszej. Tutaj jedno pozostaje niezmienne, czyli jeśli nie dochodzi do bezpośredniej rywalizacji drużyn z TOP 3, to PrefBud, Al-Mar oraz AutoSzyby wygrywają swoje spotkania. Tak było i tym razem i praktycznie na 90% nikt z tej trójki nie straci już miejsca na podium najwyższej klasy rozgrywkowej. Zagrozić może im jedynie OknoTech, który w piątej serii okazał się minimalnie lepszy od Szewnicy i nie dość, że zapewnił sobie utrzymanie, to jeszcze wskoczył na czwarte miejsce w tabeli. A właśnie wspomniana Szewnica zamyka pierwszoligową stawkę i może być tak, że po naprawdę dobrym poprzednim sezonie, teraz przyjdzie jej przełknąć gorzką pigułkę w postaci spadku.

Reklama
Kustosze – Drink Team, fot: Sportowe WWL

A jedną nogą w 1.lidze jest Wola Rasztowska. Drużyna Łukasza Barana ma na ten moment aż cztery punkty przewagi nad drugim miejscem i ciężko będzie to roztrwonić, zwłaszcza mając na uwadze, że do końca zostały już tylko dwie kolejki. Rozczarowani po ostatnich meczach są z kolei Bad Boys. To oni mieli ścigać Wolę, a zamiast tego sami muszą uważać, żeby nie dać się wyprzedzić w tabeli choćby Old Starsom. Z kolei w dole ligowej hierarchii zaszła wreszcie ważna zmiana. Ostatnią lokatę opuścił Drink Team, który w końcu odniósł zwycięstwo w tym sezonie i po sukcesie 1:0 nad Kustoszami, to właśnie swoim rywalom przekazał mało szczytne miano „czerwonej latarni” drugiej ligi.

A ponieważ w drugi dzień weekendu pogoda była wyśmienita, to Organizatorzy bez przeszkód mogli przeprowadzić kolejną transmisję na żywo. Trwała ona 8h i każdy mecz został pokazany LIVE. Retransmisję można zobaczyć poniżej (zachęcamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

W Strefie 6 do rozegrania zostały już tylko dwie serie. Terminarz na tę najbliższą jest już ustalony a hitem będzie konfrontacja Al-Maru z triumfatorem Pucharu Ligi – AutoSzybami. To starcie rozpocznie się o godzinie 14:15. Po więcej informacji zapraszamy na www.strefa6.pl